מזג אוויר לרנקה

מזג אוויר לרנקה

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

רוצים לדעת מה מזג האוויר בלרנקה?
לרנקה מזג אוויר

מזג האוויר בלרנקה נעים במשך רוב ימות השנה. עונת הקיץ (אפריל-אוקטובר) כוללת מזג אוויר חם, שמשי ויבש. התחזית השנתית של לרנקה נשלטת על ידי האקלים הים תיכוני מה שאומר שיש לה חורף מתון.

בחורף, הטמפרטורה של לרנקה נעה בממוצע סביב 11 מעלות צלזיוס ביום ו-7 מעלות בלילה. זה יכול להגיע עד -1 מעלה צלזיוס בלילות מסוימים.

בקיץ, הטמפרטורה הממוצעת של לרנקה היא 28 מעלות צלזיוס ביום ו-22 מעלות בלילה.

האקלים של לרנקה הוא ים תיכוני ויש בו קיץ חם ויבש וחורף מתון ורטוב. התחזית השנתית ללרנקה מצביעה על כך שהחודשים החמים ביותר הם יולי ואוגוסט עם טמפרטורה ממוצעת של 28 מעלות צלזיוס. החודש הקר ביותר הוא ינואר עם טמפרטורה ממוצעת של 11 מעלות צלזיוס.

לרנקה היא עיירת נופש על חוף הים בקפריסין, הממוקמת בחוף המזרחי של האי. בלרנקה יש אקלים ים תיכוני עם קיץ חם ויבש וחורפים קרירים. מזג האוויר של לרנקה הוא בדרך כלל שטוף שמש ומתון עם כמות גשמים נמוכה.

התחזית השנתית ללרנקה היא:

– בקיץ, הטמפרטורות נעות בין 20 ל-30 מעלות צלזיוס (68 עד 86 מעלות פרנהייט).

– בחורף, הטמפרטורות נעות בין 10 ל-15 מעלות צלזיוס (50 עד 59 מעלות פרנהייט).

– כמות המשקעים הממוצעת היא כ-2 סנטימטרים לחודש.

מזג אוויר לרנקה בקיץ

האקלים של לרנקה הוא סובטרופי, עם חורף מתון וקיץ חם. בלרנקה יש אקלים חם כל השנה, אבל זה יכול להיות די קר בחורף. הטמפרטורה הממוצעת בקיץ היא סביב 27-28 מעלות צלזיוס (81-82 מעלות פרנהייט) בעוד שהטמפרטורה הממוצעת בחורף היא 17-18 מעלות צלזיוס (63-64 מעלות פרנהייט).

לרנקה היא עיר חוף בקפריסין, עם אקלים ים תיכוני. יש לו קיץ חם וחורף מתון. הטמפרטורה הממוצעת בלרנקה היא כ-20 מעלות צלזיוס בקיץ ו-10 מעלות בחורף, כאשר הטמפרטורה הגבוהה ביותר שנרשמה היא 40 מעלות צלזיוס (104 מעלות צלזיוס).

מזג האוויר בלרנקה הוא בדרך כלל חם עם קיץ חם וחורף מתון. הטמפרטורה הממוצעת בלרנקה היא כ-20 מעלות צלזיוס בחודשי הקיץ, שיכולה להגיע ל-40 מעלות צלזיוס בימים מסוימים, בעוד שהחורפים מתונים למדי עם טמפרטורות ממוצעות של 10 מעלות צלזיוס.

לרנקה היא עיר בקפריסין ומזג האוויר הקיץ בלרנקה חם ויבש. התחזית השנתית ללרנקה אומרת שגם בקיץ הזה יהיה חם ויבש.

הקיץ בלרנקה חם, יבש ושטוף שמש. הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת ביולי היא 30°C (86°F) עם טמפרטורה נמוכה ממוצעת של 23°C (73°F). הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת באוגוסט היא 31°C (88°F) עם טמפרטורה נמוכה ממוצעת של 24°C (75°F).

מזג אוויר לרנקה בחורף

הטמפרטורה השנתית הממוצעת בלרנקה היא 17.3 מעלות צלזיוס (62 מעלות פרנהייט). כמות המשקעים השנתית הממוצעת היא 789 מ"מ (31 אינץ').

לרנקה היא יעד תיירותי פופולרי בקפריסין. הוא ממוקם בחוף הדרומי של האי ומהווה את אחד היעדים הפופולריים ביותר לתיירים. העיר מציעה פעילויות רבות כמו ספורט מים, מסעדות, ברים ומוזיאונים.

בחורף, לרנקה חווה טמפרטורות מתונות עם טמפרטורה ממוצעת של 18°C (64°F). העיר חווה גם מזג אוויר יבש עם רמות לחות נמוכות.

לרנקה היא עיר בקפריסין. זהו יעד תיירותי פופולרי שיש בו אקלים ים תיכוני. מזג האוויר בלרנקה משתנה עם עונות השנה ובדרך כלל הוא נעים רוב ימות השנה.

בחורף, לרנקה חווה טמפרטורות מתונות שנעות בין 12 ל-15 מעלות צלזיוס. עונת החורף מתחילה מנובמבר ונמשכת עד מרץ.

תחזית שנתית בלרנקה קפריסין

התחזית השנתית עבור לרנקה קפריסין זמינה באתר מזג האוויר לרנקה. התחזית מתעדכנת מדי יום והיא מספקת מידע על מזג האוויר בלרנקה קפריסין. הוא מספק גם טמפרטורה, משקעים ומהירות רוח.

מזג האוויר בלרנקה הוא בדרך כלל חם ומתון. האקלים הוא בדרך כלל ים תיכוני, עם חורפים מתונים יחסית וקיץ חם ויבש. הטמפרטורה השנתית הממוצעת בלרנקה היא סביב 18°C (64°F).

לרנקה היא יעד קיץ לתיירים ולמקומיים כאחד.

מזג האוויר בלרנקה חם ויבש בקיץ, מה שהופך אותה למקום אידיאלי לביקור. זהו גם יעד פופולרי לחופשות חורף. התחזית השנתית ללרנקה משתנה בהתאם לתקופה של השנה בה אתה מבקר בעיר.

באיזה חודש מומלץ לטוס ללרנקה מבחינת מזג אוויר?

הזמן הטוב ביותר לטוס ללרנקה הוא בקיץ.

לרנקה יש אקלים ים תיכוני והיא ממוקמת על חוף מזרח הים התיכון. זהו אחד המקומות החמים באירופה. הטמפרטורה השנתית הממוצעת בלרנקה היא 23 מעלות צלזיוס, אך ישנן שינויים נרחבים מיום ללילה ומעונה לעונה.

בחורף, בלרנקה יש טמפרטורה ממוצעת של 16 מעלות צלזיוס, מה שאומר שזה לא זמן טוב לבקר בעיר הזו אם אתם מחפשים שמש או חום.

באיזה חודש מומלץ לטוס ללרנקה מבחינת מזג האוויר?

החודשים הטובים ביותר לבקר בלרנקה הם חודשי הקיץ. התחזית השנתית ללרנקה היא בדרך כלל חמה ויבשה, עם שיא של 26 מעלות צלזיוס ושפל של 18 מעלות צלזיוס. הטמפרטורה השנתית הממוצעת היא 23 מעלות צלזיוס, בעוד שהטמפרטורה הנמוכה הממוצעת בעיר היא 18 מעלות צלזיוס.

מזג האוויר בלרנקה נעים למדי בקיץ. הטמפרטורה הממוצעת היא סביב 27 מעלות צלזיוס ולא מתחמם מדי. עם זאת, בערב יכול להיות מעט לח.

בחורף, מזג האוויר בלרנקה קר הרבה יותר מאשר בקיץ. הטמפרטורה הממוצעת היא סביב 13 מעלות צלזיוס ויכול להיות קר מאוד בלילה.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע נוסף שאולי יעניין אותך
תחבורה ציבורית לרנקה

התניידות בלרנקה

התניידות בלרנקה – תחבורה ציבורית, מוניות, הסבר איך להתנייד ממקום למקום, כמה עולה, אופציות וכו' לרנקה היא מוקד תיירות פופולרי הרבה בזכות בגלל מיקומה הגיאוגרפי

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן