טיילת לרנקה – טיילת Finikoudes

טיילת לרנקה – טיילת Finikoudes

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

טיילת פיניקודס בלרנקה היא אזור קניות וטיילת פופולרי. זהו אזור ידידותי להולכי רגל עם הרבה בתי קפה, מסעדות וחנויות.

טיילת לרנקה היא אזור קניות וטיילת פופולרי בלרנקה, קפריסין. זהו אזור ידידותי להולכי רגל עם הרבה בתי קפה, מסעדות וחנויות.

טיילת פיניקודס בלרנקה היא טיילת להולכי רגל המשתרעת ממרכז העיר ועד לחוף הים. זוהי אטרקציה תיירותית ידועה בלרנקה ולעתים קרובות מכונה "הנשף" על ידי המקומיים.

הטיילת נבנתה לאורך החומות הוונציאניות הישנות שנבנו בשנת 1570, והיא נודעה במקור בשם "Las Ramblas". שמו שונה לכבוד הנדיב שלו, מר פיניקודס, ב-1876.

טיילת פיניקודס בלרנקה היא טיילת להולכי רגל המשתרעת ממרכז העיר ועד לחוף הים. זוהי אטרקציה תיירותית ידועה בלרנקה ולעתים קרובות מכונה "הנשף" על ידי המקומיים

טיילת פיניקודס היא טיילת בלרנקה, קפריסין. זהו האזור הפופולרי ביותר לקניות ופנאי בעיר.

טיילת פיניקודס נבנתה על ידי הבריטים בשנת 1878 והיא נקראה במקור "טיילת לרנקה". בשנת 1883, הוא הפך לפארק ציבורי כאשר הבריטים מסרו אותו לממשלת קפריסין. הטיילת עברה שיפוץ לאחרונה, עם תאורה וגינון חדשים.

טיילת פיניקודס היא מסלול קניות באורך ק"מ אחד, העובר לאורך חוף הים של מפרץ לרנקה מאיה נאפה ועד איה טריאדה. הוא כולל חנויות, בתי קפה, מסעדות ובתי מלון משני צידי הרחוב הראשי שלו.

היכרות עם הטיילת של לרנקה

טיילת פיניקודס היא טיילת הולכי רגל באורך 4 קילומטרים העוברת ממפרץ לרנקה למרכז העיר. זוהי אחת האטרקציות הפופולריות והמתויירות ביותר בלרנקה.

הטיילת מציעה נופים מדהימים של מפרץ לרנקה, שהיה פעם מקום לשודדי ים להסתיר את אוצרותיהם. כיום, זהו מקום מועדף עבור אנשים לטייל בו, לרוץ, או לרכוב על אופניים.

טיילת פיניקודס היא אחת הטיילות המפורסמות ביותר בלרנקה. היא נקראת גם "שדרת לרנקה" והיא שביל הליכה להולכי רגל בלבד המשתרע ממרכז העיר ועד לימסול.

טיילת פיניקודס נוצרה לראשונה בשנת 1911, אך נהרסה במהלך מלחמת העולם השנייה. לאחר מכן הוא נבנה מחדש ונפתח לקהל ב-1961, ומאז הפך לאחת האטרקציות הפופולריות ביותר בלרנקה.

טיילת פיניקודס היא טיילת בלרנקה, קפריסין. הוא ממוקם על שפת הים והוא נקרא על שם המילה היוונית "finikous", שפירושה "עדין" או "עדין".

הטיילת קיימת מאז 1875 והיא הפכה לחלק חשוב מההיסטוריה של לרנקה. במקור זה היה כביש חוף שחיבר את העיר לנמל שלה. לאחר מכן הורחבה הטיילת לשביל חוף שנודע כטיילת פיניקודס.

טיילת חוף פיניקודס

טיילת לרנקה היא שביל הליכה הנמתח מחוף פיניקודס לטירת לרנקה. זהו אחד המקומות הפופולריים ביותר בלרנקה והוא קיים כבר זמן רב.

הטיילת נמצאת שם מאז 1878, אז נבנתה על ידי הצבא הבריטי. הטיילת נבנתה במקור למטרות צבאיות, אך עם הזמן היא הפכה למקום לטייל, לרוץ ולרכוב על אופניים.

הטיילת ידועה בזכות הנופים היפים שלה של הים התיכון ומפרץ לרנקה.

טיילת פיניקודס היא טיילת בלרנקה, קפריסין. היא תוכננה על ידי האדריכל הבריטי ג'ון דובסון ונפתחה בשנת 1930. הטיילת שופצה מספר פעמים מאז וכעת היא הפכה לאחד המקומות הפופולריים ביותר לביקור בלרנקה.

הטיילת היא חוף ארוך, רחב וחולי עם הרבה מסעדות וחנויות. הוא ממוקם בחוף המערבי של לרנקה.

טיילת חוף פיניקודס היא אחד החופים הפופולריים ביותר בקפריסין. הוא שימש כרקע לסרטים רבים, תוכניות טלוויזיה וצילומים. הטיילת עצמה יכולה להיות עמוסה למדי במהלך חודשי הקיץ בשל קרבתה למרכז העיר לרנקה.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע נוסף שאולי יעניין אותך
קניות לרנקה

שופינג בלרנקה

שופינג בלרנקה – מרכזי קניות, קניון, חנויות מומלצות, רחובות לשופינג עיר הנמל הקפריסאית לרנקה היא יעד מושלם לחופשה חלומית. עם מגוון אדיר של אטרקציות לרנקה

להמשך קריאה »
לרנקה מזג אוויר

מזג אוויר לרנקה

רוצים לדעת מה מזג האוויר בלרנקה? לרנקה מזג אוויר מזג האוויר בלרנקה נעים במשך רוב ימות השנה. עונת הקיץ (אפריל-אוקטובר) כוללת מזג אוויר חם, שמשי

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן