כנסיית סנט לזרוס

כנסיית סנט לזרוס

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

כנסיית סנט לזרוס היא כנסייה הממוקמת בלרנקה, קפריסין. הוא נבנה במאה ה-17 והוא אתר דתי לקהילה היוונית-אורתודוקסית. הכנסייה שופצה פעמים רבות והיא תוקנה לאחר הפלישה הטורקית לקפריסין.

חלק זה ידבר על כנסיית לזרוס הקדוש בלרנקה, קפריסין. הוא ידבר על מהי הכנסייה הזו, איך היא נבנתה ומתי, מי הולך לשם ועוד.

כנסיית סנט לזרוס היא כנסייה בלרנקה, קפריסין. זוהי אחת הכנסיות הבודדות שנותרו בקפריסין שלא הפכה למסגד.

כנסיית לזרוס הקדוש נבנתה מתישהו לאחר הפלישה והכיבוש העות'מאניים של קפריסין בשנת 1571. הכנסייה נבנתה במקום בו סביר להניח שנקבר הקדוש לזרוס.

לזרוס הקדוש הוא קדוש חשוב עבור הקהילה האורתודוקסית הנוצרית ומאמינים שהוא מגן מפני אסונות טבע כמו רעידות אדמה, שיטפונות ורעב.

כנסיית לזרוס הקדוש בלרנקה היא כנסייה אשר נבנתה על ידי הקהילה האורתודוקסית בלרנקה. הכנסייה ממוקמת ברחוב הראשי של לרנקה, אשר נקרא רחוב Georgiou Papandreou. הוא נבנה על ידי הקהילה האורתודוקסית של לרנקה בשנת 1878 והוא נקרא על שם הקדוש לזרוס.

כנסיית סנט לזרוס בלרנקה היא יעד תיירותי פופולרי מאוד עבור אנשים מכל קפריסין ואפילו ממדינות אחרות. הכנסייה מושכת מבקרים רבים כי יש בה כמה ציורים יפהפיים, פסלים, אייקונים ושאר יצירות אמנות שכדאי לראות.

Church of Saint Lazarus

סנט לזרוס היא כנסייה מרתקת הממוקמת בכפר לורדאס. היא נבנתה במאה ה-15 והיא אחת הכנסיות הביזנטית החשובות בכרתים.

לכנסייה יש היסטוריה מעניינת. בשנת 1453, היא הוסבה למסגד על ידי טורקים ומאוחר יותר היא הפכה שוב לכנסייה נוצרית, כאשר כרתים הפכה לחלק מיוון.

כנסיית סנט לזרוס היא כנסייה היסטורית הממוקמת בכפר קאטו דרייס, באזור מסניה, יוון. הוא נבנה בשנת 1831 על ידי תושבי הכפר עצמם בכספים שנתרמו על ידי בעל קרקע מקומי. הכנסייה מוקדשת לסנט לזרוס ומאז היא מתפקדת כמקום פולחן.

כנסיית סנט לזרוס היא כנסייה היסטורית שנבנתה במאה ה-18. הוא ממוקם בצד הצפוני של העיר העתיקה של הרקליון בכרתים. זוהי כנסייה קתולית והיא נקראת על שמו של לזרוס הקדוש, שהיה אחד השליחים של ישוע המשיח.

כנסיית סנט לזרוס סומנה כאנדרטה אדריכלית על ידי משרד התרבות והספורט ב-1998.

בשנת 1706, רעידת אדמה גדולה הרסה מבנים רבים בכרתים, כולל הכנסייה הזו שנבנתה אז מחדש על ידי בעליה דימיטריוס לסקריס.

מהי כנסיית לזרוס הקדוש בלרנקה?

כנסיית לזרוס הקדוש היא כנסייה קטנה אך חשובה בלרנקה.

כנסיית לזרוס הקדוש היא כנסייה קטנה אך חשובה בלרנקה. הוא נבנה במאה ה-18 וממוקם בקצה העיר, ליד הים. הכנסייה נקראה על שם לזרוס, שהיה אחד מתלמידיו של ישוע.

הוא שופץ לאחרונה וכעת הוא פתוח למבקרים לבקר וליהנות מיופיו.

כנסיית לזרוס הקדוש היא כנסייה יוונית אורתודוקסית בלרנקה. זוהי הכנסייה היחידה בקפריסין המוקדשת לקדוש לזרוס מביתאניה, שהיה חבר וחסיד של ישו.

לזרוס הקדוש הוא הפטרון של המצורעים, הקבצנים ובתי החולים. יום החג שלו הוא ב-19 במרץ.

כנסיית לזרוס הקדוש בלרנקה היא מנזר אשר נבנה על ידי הקיסר הביזנטי קונסטנטינוס התשיעי מונומאכוס בשנת 1048.

כנסיית לזרוס הקדוש היא מנזר שנבנה על ידי הקיסר הביזנטי קונסטנטינוס התשיעי מונומאכוס בשנת 1048. הכנסייה, המוקדשת לסנט לזרוס, ממוקמת בסמוך לחוף הים בלרנקה וזו אחת מנקודות הציון המפורסמות ביותר של קפריסין.

המלצות של מטיילים

  • אחת הכנסיות היפות בלרנקה
  • כנסייה מהממת במיוחד הקיר מזהב.וכל המדרחוב שם נחמד מאוד שקרוב לחוף הים.
  • כנסיה מטופחת, במרכזו של מתחם משופץ. המקום נקי ושמור, הסביבה קצת תיירותית מידי. הכנסיה עצמה עשירה בפריטים ואוצרות. שווה ביקור של חצי שעה.
  • כנסיה חשובה ביותר בעיר, מיקום מרכזי. בשל היותה פעילה , לעיתים מתקיימות הלוויות. אתמול התקיימה הלוויה בה והיה קשה לאמוד את היופי שבה, אבל ממה שהצלחתי, שווה ביקור. הכניסה חינם ויש ךהגיע בלבוש צנוע או לקחת כיסוי בכניסה. מסביב חנויות יפות.
  • אזור הטיילת יפה, נעים ומלא פינות חמד, המקום מעניין ומחזיר את המבקרים שנים לאחור, בעיר נוהגים בצג ימין ממש כמו באנגליה, אין צורך לשבת בשום מסעדה,, ניתן לקנות שתייה בפיצוציה ולשבת על החוף, שימו לב
  • יש ימי חג שהכל סגור וזה מוריד מהצבעוניות ברחוב, הים בכל ימות השנה יפה, מרגש ונותן רוגע.
  • שווה לבקר – אין הרבה אטרקציות בלרנקה. כנסייה יפה במרכז וקרוב לחוף. שווה ביקור. יש מוזיאון ב 1 יורו פתוח עד 17:30
  • מאוד נחמד מסביב לכנסיה אזור מקסים סימטאות ציוריות
  • כנסייה היא אולי האטרקציה התיירותית היפה ביותר בלרנקה. העיטורים העשירים בתוך המבנה עושים רושם רב על כל מבקר. רחוב. לזרוס נבנה במאה ה-9 במקום שבו, על פי מקורות יוונים וקפריסאים, אמור היה להיות קברו של לזרוס (לפי הבשורה הוא הוחזר לחיים על ידי ישו)

לחזור למשהו ספציפי?

מידע נוסף שאולי יעניין אותך
מסגד Hala Sultan teke

מסגד Hala Sultan teke

לרנקה היא עיר בקפריסין אשר ידועה בחופי הים, המוזיאונים והארכיטקטורה שלה. מסגד Hala Sultan teke הוא אחד מציוני הדרך המרכזיים בלרנקה והוא גם המסגד הגדול

להמשך קריאה »
larnaca airport

שדה תעופה לרנקה

נמל התעופה של לרנקה הוא שדה התעופה הראשי בקפריסין. ממוקם בלרנקה, שהיא עיר בחוף הדרומי של קפריסין. לשדה התעופה יש שני טרמינלים והוא יכול להתמודד

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן